Menu

Music


Gig times: Tuesday-Thursday 9.30pm Friday/Saturday 10pm Saturday 1st – Martin Sanders & the Mercenaries   Tuesday 4th – Tom Townsend Wednesday 5th – Martin ‘Ollie’ Holroyd Thursday 6th – Joe Barber Friday 7th – Dean Hollingsworth Trio Saturday 8th – Groove Merchants   Tuesday 11th – Dave Bristow Wednesday 12th – Martin Jackson Thursday 13th

Read More…


Gig times: Tuesday-Thursday 9.30pm Friday/Saturday 10pm   Thursday 1st – Ralph Lobster Friday 2nd – Martin Sanders & the Mercenaries Saturday 3rd – Raph Apache & the Killer Bees   Tuesday 6th – Martin Jackson Wednesday 7th – Chris Zwingel Thursday 8th – Raph Apache Friday 9th – Blow Wind Blow Saturday 10th – Groove

Read More…


Gig times: Tuesday-Thursday 9.30pm Friday/Saturday 10pm   Tuesday 2nd – Gavin Bradshaw Wednesday 3rd – Blue Spark Mark Thursday 4th – Ralph Lobster Friday 5th – Mighty Lupo Saturday 6th – Raph Apache & the Killer Bees   Tuesday 9th – Tom Townsend Wednesday 10th – Dave Bristow Thursday 11th – Martin Sanders Friday 12th

Read More…


Gig times: Tuesday-Thursday 9.30pm Friday/Saturday 10pm   (Tuesday 28th – Dave Bristow) (Wednesday 29th – Chris Zwingel) (Thursday 30th – Mighty Lupo) (Friday 31st – Lucille) Saturday 1st – C0lin & Doc   Tuesday 4th – Pistol Pete Wearn Wednesday 5th – Martin Jackson Thursday 6th – Ralph Lobster Friday 7th – Raph Apache &

Read More…


Wednesday 1st – Thursday 2nd – Ralph Lobster Friday 3rd – The Foregate Street Blues Band Saturday 4th – Bowman, Hull & the Instant Band   Tuesday 7th – Howlin’ Matt Wednesday 8th – Martin ‘Ollie’ Holroyd Thursday 9th – Friday 10th – Moules & Wiggins Saturday 11th – Wilberforce the Third   Tuesday 14th

Read More…


(Tuesday 31st – Dave Bristow) Wednesday 1st – Paul Nose Thursday 2nd – Tom Townsend Friday 3rd – Moules & Wiggins Saturday 4th – Wilberforce the Third   Tuesday 7th – ‘Pistol’ Pete Wearn Wednesday 8th – Martin ‘Ollie’ Holroyd Thursday 9th – Martin Sanders Friday 10th – Blue Brazil Saturday 11th – Bowman, Hull

Read More…


Tuesday 3rd – Martin Sanders Wednesday 4th – Paul Nose Thursday 5th – Joe Barber Friday 6th – Moules & Wiggins Saturday 7th – Lucille   Tuesday 10th – Doc Wednesday 11th – Paul Walker Thursday 12th – Colin Staples Friday 13th – The Down Home Special Saturday 14th – Bowman, Hull & the Instant

Read More…


Thursday 1st – Martin Sanders Friday 2nd – Moules & Wiggins Saturday 3rd – Bowman, Hull & the Instant Band   Tuesday 6th – Doc Wednesday 7th – Raph Apache Thursday 8th – Colin Staples Friday 9th – Groove Merchants Saturday 10th – Martin Sanders & the Mercenaries   Tuesday 13th – Howling’ Matt Wednesday

Read More…


Tuesday 1st – ‘Pistol’ Pete Wearn Wednesday 2nd – Martin ‘Horse’ Draycott Thursday 3rd – Martin Sanders Friday 4th – Moules & Wiggins Saturday 5th – Groove Merchants   Tuesday 8th – Dave Bristow Wednesday 9th – Raph Apache Thursday 10th – Daniel Johnson Friday 11th – Martin Sanders & the Mercenaries Saturday 12th –

Read More…


Tuesday 4th – Ralph Lobster Wednesday 5th – Paul Nose Thursday 6th – Martin Sanders Friday 7th – Bowman & Hull Saturday 8th – Martin Sanders & The Mercenaries   Tuesday 11th – Dave Bristow Wednesday 12th – Daniel Johnson Thursday 13th – Colin Staples Friday 14th – Moules & Wiggins Saturday 15th – Groove

Read More…